Branding fotobudki – nowy wygląd – nowe okleiny!

Branding fotobudki – nowy wygląd – nowe okleiny!

Nowa fotobudka – nowy wygląd!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasze fotobudki w nowych, unikalnych wersjach graficznych. Okleina reklamowa w znaczny sposób podnosi walory estetyczne urządzenia oraz przykuwa do niego uwagę otoczenia. Okleina reklamowa gwarantuje, że fotobudka nie pozostanie niezauważona na żadnej z imprez! Ponadto, branding fotobudki pozwala zapamiętać Państwa markę, podnosi świadomość marki wśród klientów, co w dłuższej perspektywie na pewno owocować będzie dla Państwa kolejnymi zamówieniami i kolejnymi zadowolonymi klientami.

Możecie Państwo zamówić u nas taką okleinę „skrojoną na miarę” do Waszej fotobudki i Waszych potrzeb 🙂 Okleina taka zawierać może przykładowo logo Państwa firmy, telefon kontaktowy, adres strony internetowej, nazwę fan page’a na portalu facebook.com czy dowolne inne, wybrane przez Was informacje.

Branding fotobudki

Wybierając okleinę, czy też z angielskiego branding fotobudki możecie Państwo skorzystać z szerokiej gamy naszych autorskich projektów graficznych. Projekty te możemy oczywiście modyfikować w szerokim zakresie, wg Państwa wytycznych i dopasować je do Państwa potrzeb. Możemy też, specjalnie dla Państwa, przygotować całkiem inny, w 100% unikalny projekt graficzny tylko dla Państwa firmy! Projekty takie wykonujemy ściśle wg Państwa wytycznych i w stałej kooperacji z Państwem, tak aby produkt końcowy w 100% odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Możecie Państwo również dostarczyć nam swój projekt, jeżeli chcecie stworzyć go samemu. W takim przypadku dostarczymy Państwu wszelkich niezbędnych informacji, aby taki projekt mógł powstać: wymiary poszczególnych modułów, layout, wymiary i położenie otworów przednich, bocznych itd.

A wszystko po to, abyście Państwo mogli od samego początku cieszyć się fotobudką stworzoną specjalnie dla Was, z dopasowanym w 100% brandingiem do Waszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z opisem produkowanych przez nas urządzeń na stronie:

https://www.fotobudka.net.pl/fotobudka/

Okleiny stosowane przez nas pokryte są specjalnym, zabezpieczającym je bezbarwnym laminatem, co sprawia iż są bardzo trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

10 kopia BB sex 2 green stripe western branding fotobudki papirus kolorowa 3 industrial greenbranding fotobudki