Fotobudka

Foto budka

A co to jest?

Foto budki w Stanach Zjednoczonych funkcjonują z powodzeniem od wielu lat, jednak w Polsce foto budka to nowość, robiąca zawrotną karierę. Jest to zmyślne urządzenie, automat fotografujący i drukujący zdjęcia. Wraz z zestawem śmiesznych strojów, masek, okularów, peruk i innych gadżetów dla uatrakcyjnienia zdjęć, jest gwarancją świetnej, szalonej zabawy.  Kto był na imprezie, na której obecna była także foto budka ten wie!

Nasza oferta

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas fotobudek czy też – jak niektórzy nazywają – fotokabin, automatów fotograficznych, foto maszyn, budek selfie itp. Szczegółową ofertę oraz specyfikację techniczną znajdą Państwo w:

Menu Główne -> Sprzedaż -> Fotobudka

lub bezpośrednio pod poniższym linkiem:

https://www.fotobudka.net.pl/fotobudka/

Dla kogo?

Przykładowa foto budka w kolorze szarymFoto budka to idealny pomysł na uatrakcyjnienie imprez typu wesela, studniówki, osiemnastki, urodziny, imieniny, imprezy sylwestrowe i karnawałowe, wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe itp. Urządzenie uświetni każdą imprezę, zapewni dobrą zabawę oraz utrwali wspomnienia, drukując zdjęcia „od ręki” w kilka sekund.

Budowa

Celem zapewnienia najwyższej jakości zdjęć, nasze fotobudki budowane są w oparciu o podzespoły najwyższej jakości wiodących, światowych procudentów: aparaty firmy Canon lub Nikon, drukarki termosublimacyjne – fotograficzne, komputery znanych marek takich jak Asus, Acer, Samsung, Hewlet-Packard, autorskie oprogramowanie – stale ulepszane i rozwijane o nowe funkcje (Więcej o oprogramowaniu i jego możliwościach przeczytasz w Menu –> Oprogramowanie)

Design

Foto budka zbudowana jest z płyt laminowanych, przystosowanych do oklejania. Oznacza to, iż macie Państwo pełną swobodę dowolnego brandingu urządzenia, czy to logotypem własnej firmy czy innym wymyślonym przez siebie patentem. Dodatkowo obudowa urządzenia może zostać wykonana w dowolnym, wybranym przez Państwa kolorze – bez żadnych dopłat!Oprogramowanie urządzenia foto budka - ekran podglądu na żywo.

Transport

Nasze fotobudki rozkładane są na dwie części, więc bez problemu przewozić je można samochodem typu hatchback lub kombi, a nawet niektórymi sedanami.  Urządzenie może być z powodzeniem obsługiwane / składane / rozkładane przez jedną osobę. Pojedyncze części są na tyle lekkie, że jedna osoba nie będzie miała problemów z ich przenoszeniem i odpowiednim ustawieniem.

Ekonomia

Nasze fotobudki charakteryzują się bardzo niskimi kosztami eksploatacji. Koszt jedego wydruku formatu 5×15 cm to tylko ok. 18 gr brutto! Słowem czysty zysk prawie bez kosztów 🙂

Trwałość wspomnień

Zdjęcia drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość. Możecie Państwo być pewni, że Wasze wydruki nie wyblakną – jak to jest w przypadku druku atramentowego – nawet po wielu latach. Wydruki są tak trwałe, jak ze studio fotograficznego. Nie wyblakną nawet pod szyba samochodu, żadnej krzywdy nie zrobi im też wilgoć.