Fotobudka z facebookiem – udostępnianie zdjęć

Fotobudka z facebookiem

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że produkowane przez nas fotobudki – a w zasadzie ich oprogramowanie – uzyskało oficjalną autoryzację portalu Facebook i otrzymało zielone światło dla publikowania bezpośrednio z fotobudki na ścianie Facebook’a!

fotobudka z facebookiem

Fotobudka z facebookiem

Nasze oprogramowanie – być może jako jedyne w Polsce, bo nic nie wiemy o innym polskim oprogramowaniu do fotobudki z facebook’iem – przeszło skomplikowaną procedurę autoryzacji przez Facebook.com. Zweryfikowane zostało działanie programu, przetwarzanie zdjęć, polityka prywatności i kilka innych aspektów. Wszystkie testy zakończyły się pomyślnie a Facebook przyznał nam oficjalną autoryzację na publikowanie treści bezpośrednio na ścianie użytkownika!

Dla Państwa wygody moduł facebook’a wyposażony został w specjalną, zintegrowaną klawiaturę ekranową. Klawiatura wyświetlana jest bezpośrednio pod oknem logowania do facebook’a. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zalogowanie się do portalu bez używania żadnej dodatkowej klawiatury, choć oczywiście wykorzystanie klawiatury dodatkowej także jest jak najbardziej możliwe. W polach użytkownik i hasło należy podać odpowiednie dane, kliknąć zaloguj i – o ile dane logowania są zgodne – wybrane zdjęcie ląduje na profilu użytkownika na portalu Facebook.com. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownicy mogą dzielić się zdjęciami z imprezy ze wszystkimi znajomymi od razu po zrobieniu zdjęć, bawiąc się jeszcze na imprezie!

fotobudka z facebookiem

Mało tego, nasze oprogramowanie pozwala na dzielenie się zdjęciami na ścianach kilku użytkowników. Jedno zdjęcie może być udostępniane wiele razy, z wielu różnych kont. Kiedy na zdjęciu jest kilka osób i chcą one opublikować zdjęcie na swoich profilach, najpierw loguje się pierwsza osoba, potem druga, kolejna itd., aż na profilach facebook’owych wszystkich osób ze zdjęcia pojawi się fotka z fotobudki. Nasza fotobudka z facebookiem jest więc teraz jeszcze ciekawszym narzędziem do zabawy i dzielenia się radością ze znajomymi!

Oczywiście rozumiemy także, że nie na każdej imprezie fotobudka z facebookiem będzie pożądana, a udostępnianie zdjęć na facebook’u wskazane. Wiemy, że czasami dla naszych klientów priorytety są inne i czasem bardzo ważna jest dyskrecja. Dlatego też oprogramowanie Foto-Budka.NET daje właścicielom i administratorom fotobudek oraz ich oprogramowania możliwość pełnej konfiguracji parametrów działania programu i funkcje udostępniania na facebook’u czy wysyłania na mail – podobnie jak większość innych funkcji programu – mogą być w dowolnym momencie wyłączane bądź włączane – w zależności od potrzeb danej imprezy czy eventu.