Fotobudka

 

Przedstawiony produkt jest w 100% nowy, wyprodukowany w Polsce na bazie komponentów renomowanych firm: Canon, Eizo, DNP, Acer i objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Produkt posiada certyfikat CE, potwierdzający jego bezpieczeństwo i uprawniający go do użytku na terenie UE.

 

Przedstawiony produkt NIE JEST POLEASINGOWY CZY UŻYWANY.

Obsługujemy następujące formy płatności:

 • gotówka
 • przelew
 • płatności payU
 • raty, raty allegro
 • leasing
 • wynajem długoterm.

www.fotobudka.net.pl

 

Tel.: +48 660 588 488

E-mail: fotobudka.net@gmail.com

 

Śledź nas również na naszym profilu na facebook’u:

www.facebook.com/fotobudkowo

Rekomendujemy odbiór osobisty. Podczas odbioru odbywa się szkolenie z obsługi urządzenia.

Możliwa jest także wysyłka ubezpieczonym kurierem.

Przedmiotem niniejszej oferty jest:

Klasyczna Fotobudka PHB Mobile

kompletna, z profesjonalnym osprzętem

 

FOTOBUDKA

model PHB Mobile

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu naszą fotobudkę. Fotobudka to idealny pomysł na imprezowy biznes typu wesela, studniówki, osiemnastki, imprezy sylwestrowe i karnawałowe, wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe itp. Urządzenie uświetni każdą imprezę, zapewni dobrą zabawę oraz utrwali wspomnienia Państwa klientów, drukując zdjęcia „od ręki” w kilka sekund.

Fotobudka widoczna na zdjęciach, oprogramowanie budki jak również same zdjęcia mogą być dowolnie personalizowane: odpowiednie podpisy i grafiki do zdjęć możecie Państwo przygotować sami lub zlecić to nam. Dodatkowo, fotobudka może zostać oklejona na przykład Państwa zdjęciami, logiem Państwa firmy itp. Fotobudka przystosowana jest do oklejania folią reklamową.

 

DSC_1545Fotobudka w kolorze szarym

 

DSC_1546

Prezentowana fotobudka zbudowana jest na profesjonalnych podzespołach, w celu uzyskania jak najwyższej jakości zdjęć. Serce fotobudki to lustrzanka cyfrowa firmy Canon, której miłośnikom fotografii raczej przedstawiać nie trzeba. Drukarka to japońska Dai Nippon Printing, prawdopodobnie najlepsza i najbardziej ekonomiczna drukarka – koszt materiałów do wydrukowania jednej odbitki to tylko ok. 50 gr. brutto. Przy takich niskich kosztach eksploatacji zwrot z inwestycji szacuje się na 6-9 miesięcy.


Fotobudka
Kliknij zdjęcia, aby je powiększyć:

Fotobudka
Fotobudka
Fotobudka

Fotobudka

 

Obsługa fotobudki jest intuicyjna i nawet dzieci nie będą miały z nią problemów. Dotykowy ekran pozwala w łatwy sposób sterować pracą fotobudki. Interfejs jest czytelny i przejrzysty, oczywiście w języku polskim. Istnieje możliwość zainstalowania dowolnego innego języka. Podczas pracy fotobudki na ekranie monitora widoczny jest podgląd z aparatu. Jest to tak zwana funkcja „live view” – podgląd na żywo podczas robienia zdjęć w trybie mirror – czyli widzimy siebie jak w lustrze.

Fotobudka

 

Układ zdjęć na wydruku do wyboru z szerokiej palety. Oprogramowanie zapewnia możliwość wyboru liczby zdjęć do zrobienia oraz układu rozmieszczenia na wydruku Zmiana układu zdjęć możliwa jest przez cały czas pracy fotobudki, każdorazowo przed wykonaniem zdjęć. Użytkownik może jednym dotykiem wybrać pożądany układ zdjęć. Wydruki mogą być dowolnie personalizowane poprzez napisy, grafiki, ramki, filtry kolorystyczne itp.

 

Zdjęcia z naszej fotobudki moga zostać też cyfrowo przetworzone przez oprogramowanie sterujące i drukowane w wersjach kolorowej, czarno-białej czy sepia. Ekran startowy także może być dowolnie parametryzowany, może zawierać przykładowo logo Państwa firmy.

Fotobudka oprogramowanie

 

Zdjęcia drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość. Możecie Państwo być pewni, że Wasze wydruki nie wyblakną – jak to jest w przypadku druku atramentowego – nawet po wielu latach. Wydruki są tak trwałe, jak ze studio fotograficznego. Nie wyblakną nawet pod szyba samochodu, żadnej krzywdy nie zrobi im też wilgoć. Ponadto, do fotobudki załadować można jednorazowo materiały eksploatacyjne na 700 zdjęć, więc macie Państwo pewność, że nie zabraknie materiału nawet na bardzo dużych imprezach.

 

Fotobudka w kolorze szarym

Nasze fotobudki w prezentowanej wersji Mobile rozkładane są na dwie części, więc bez problemu przewozić je można samochodem typu hatchback lub kombi, a nawet niektórymi sedanami. Urządzenie może być z powodzeniem obsługiwane / składane / rozkładane przez jedną osobę. Pojedyncze części są na tyle lekkie, że jedna osoba nie będzie miała problemów z ich przenoszeniem i odpowiednim ustawieniem.

 

Specyfikacja techniczna urządzenia PHB Mobile:

 • Aparat fotograficzny – cyfrowa lustrzanka CANON EOS 1300D, matryca 18 MegaPixeli
 • Obiektyw Canon DCIII 18-55mm
 • Lampa błyskowa firmy Canon
 • Lampy oświetlenia stałego 2xLED
 • Monitor Neovo z ekranem dotykowym 15″
 • Komputer – laptop / netbook
 • Oryginalny system operacyjny Windows 10 w najnowszej wersji
 • Drukarka termosublimacyjna DNP DS-RX1HS
 • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
 • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
 • Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
 • Zasilanie 230V
 • Oryginalne oprogramowanie sterujące – Foto-Budka.NET w. 5.03.
 • Wymiary (całość) 191 cm x 50 cm x 38 cm

W cenie urządzenia otrzymujecie Państwo:

 

 • Gwarancja 24 miesiące!
 • Instrukcje obsługi całego urządzenia oraz jego wszystkich podzespołów takich jak aparat, drukarka itp.
 • Szkolenie wstępne z obsługi urządzenia
 • Dostęp do multimedialnych szkoleń na stronie internetowej – dostęp tylko dla klientów
 • Wsparcie techniczne
 • Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny
 • Materiały eksploatacyjne drukarki – 1400 zdjęć formatu 5X15 cm lub 700 formatu 10×15 cm
 • Stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych
Fotobudka w kolorze szarym

 

NOWA CENA PROMOCYJNA: 13 300,00 pln (brutto)

Promocja ograniczona czasowo. Wystawiamy faktury oraz faktury pro-forma.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania osobiście, telefonicznie, mailowo czy przez formularz kontaktowy.

Dlaczego warto kupić fotobudkę właśnie u nas?

1. Certyfikaty CE

 

FotoBudka.NET.PL, jeden z czołowych polskich producentów urządzeń typu fotobudka, posiada uprawnienia do oznakowywania znakiem CE wszystkich swoich produktów. Produkowane przez nas fotobudki zostały wnikliwie sprawdzone i dopuszczone do posługiwania się oznakowaniem CE przez niezależną jednostkę notyfikowaną. Nasza fotobudka sprawdzona zostały w wielu aspektach, z czego najważniejsze z nich to BHP, zagrożenia pożarowe, zagrożenia porażeniem prądem itp.

Urządzenia czy też maszyny sprzedawane i użytkowane na terytorium Unii Europejskiej muszą posiadać odpowiednie oznakowanie, dopuszczające je do sprzedaży i użytku. Jeżeli dana maszyna nie posiada tego oznakowania, można spodziewać się trudności w eksploatacji lub nawet zakazu użytkowania i nie dopuszczenia do świadczenia usługi w danym miejscu.

fotobudka CE

2. Jakość zdjęć jest naszym priorytetem!

W FotoBudka.NET.PL od początku działalności trzymamy się kilku ściśle nakreślonych zasad, co do których nie uznajemy żadnych kompromisów. Jedną z nich jest zasada utrzymania najwyższej jakości zdjęć. Nasza firma wywodzi się w prostej linii z tradycji fotograficznych, dlatego też kwestia jakości zdjęć jest sprawą kluczową i nie podlega dyskusji. Poza tym, na cóż zdadzą się wszystkie kolorowe gadżety, piękne tła i szerokie uśmiechy uczestników imprezy, jeżeli pamiątką z tego wszystkiego będzie jedynie ciemne, miernej jakości zdjęcie?

 

Część z Państwa na pewno widziała już jakieś przykładowe zdjęcia z fotobudek. Być może sami Państwo mieliście okazję robić sobie zdjęcia z fotobudki na weselu, festynie czy evencie firmowym. Dla wielu z Państwa na pewno jakość tych zdjęć pozostawiała – delikatnie mówiąc – wiele do życzenia… Wiemy o tym, też widzieliśmy takie zdjęcia.

 


My nie wstydzimy się naszych fotek!

Zapraszamy do oceny zdjęć z produkowanych przez nas fotobudek na naszym fan page’u na facebook’u:

 

http://www.facebook.com/fotobudkowo

 

 

Fotobudka foto Fotobudka zdjęcie

UWAGA! Wszystkie prezentowane przez nas zdjęcia, zarówno w tej ofercie, w galeriach na naszej stronie internetowej oraz na fan page’u na portalu facebook.com pochodzą z prawdziwych imprez, nie są poprawiane w żaden sposób w Photoshopie czy innych programach graficznych, ani też znalezione i ściągnięte z internetu – takie, jakie można spotkać w innych ofertach czy aukcjach fotobudek!

Więcej o jakości zdjęć z produkowanych przez nas fotobudek piszemy w tym artykule:

https://www.fotobudka.net.pl/448/jakosc-zdjec-z-fotobudki/

3. Animowany pokaz slajdów – jedyny na rynku!


W nasze oprogramowanie wbudowaliśmy w pełni zintegrowany pokaz slajdów, który może być wykorzystany na szereg sposobów, np.:

 • pokaz zdjęć z aktualnie obsługiwanej imprezy, robionych przez fotobudkę na bieżąco, czyli goście oglądają swoich współtowarzyszy imprezy, jedni śmieją się z drugich, funkcja ta bardzo przykuwa uwagę do fotobudki
 • pokaz reklam – np. Państwa firmy oraz firm współpracujących (możliwość uzyskiwania dodatkowych dochodów)
 • pokaz zdjęć dostarczonych wcześniej przez organizatora, np. pokaz zdjęć pary młodej z ich młodości, okresu narzeczeństwa itp. – oczywiście tę opcję także oferuje się za dopłatą czyli jest to kolejna dodatkowa możliwość zarobkowania
fotobudka pokaz slajdów


Oczywiście cały pokaz slajdów jest w pełni parametryzowany, możemy zdecydować co ile sekund mają zmieniać się kolejne zdjęcia itp.

 

 

fotobudka pokaz slajdówfotobudka pokaz slajdów

4. Profesjonalny, nowy sprzęt na gwarancji

Fotobudka zdjęcie

Nasza fotobudka zbudowana jest na profesjonalnych podzespołach, w celu uzyskania jak najwyższej jakości zdjęć. Serce fotobudki to lustrzanka cyfrowa firmy Canon EOS, której miłośnikom fotografii raczej przedstawiać nie trzeba. Drukarka to japońska Dai Nippon Printing, prawdopodobnie najlepsza i najbardziej ekonomiczna drukarka – koszt materiałów do wydrukowania jednej odbitki to tylko ok. 35 gr. brutto. Przy takich niskich kosztach eksploatacji zwrot z inwestycji szacuje się na 6-9 miesięcy.

 

Nasze fotobudki zbudowane są z następujących podzespołów:

 

 • Aparat, cyfrowa lustrzanka Canon EOS 1300D, matryca 18 mln pikseli, lampa błyskowa, obiektyw 18-55mm (nowy model na rynku!)
 • Drukarka termosublimacyjna – fotograficzna DNP DS-RX1HS (nowy model na rynku!)
 • Komputery typu netbook jednej z firm: Lenovo, Asus, Acer, Dell, Toshiba, Samsung, HP
 • Monitor Neovo 15″ z nakładką dotykową (Neovo to producent specjalistycznego sprzęt foto-video, monitory znane są z wysokiej wytrzymałości, używane przez fotografów i grafików komputerowych na całym świecie, oraz w zastosowaniach medycznych – gdzie jakość obrazowania ma szczególne znaczenie)


  Używamy tylko i wyłącznie oryginalnego, w pełni LEGALNEGO OPROGRAMOWANIA! Kupując u nas otrzymujesz w 100% legalne oprogramowanie Windows oraz oprogramowanie FOTO-BUDKA.NET w najnowszej wersji 2.3.1, z możliwością stałych aktualizacji!

  Foto-Budka.NET oprogramowanie Fotobudka zdjęcie

   

  Dzięki zastosowaniu drukarki DNP DS-RX1, zdjęcia drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość. Możecie Państwo być pewni, że Wasze wydruki nie wyblakną – jak to jest w przypadku druku atramentowego – nawet po wielu latach. Do fotobudki załadować można jednorazowo materiały eksploatacyjne na 700/1400 zdjęć, więc macie Państwo pewność, że nie zabraknie materiału nawet na bardzo dużych imprezach, a pakiet startowy materiałów eksploatacyjnych, który otrzymujecie Państwo od nas w momencie zakupu urządzenia, wystarczy spokojnie na średnio 8-10 imprez.

  Wszystkie wykorzystywane przez nas w budowie fotobudek podzespoły są nowe i objęte gwarancją! Nie używamy – jak w niektórych przypadkach u konkurencji – sprzętu używanego, poleasingowego itp.

   

  Istnieje również możliwość wykorzystania posiadanego przez Państwa sprzętu, np. aparatu czy komputera do budowy fotobudki i tym samym obniżenia kosztów zakupu! Na Państwa życzenie możemy także zobić fotobudkę na innych podzespołach, przykładowo zamiast aparatu Canon 1300D możemy użyć Canona 750D, zamiast drukarki RX1 możemy użyć modelu wyższego DS40.

  5. Nasza fotobudka – jako jedyna na rynku! – posiada możliwość płynnej zmiany formatów 10×15 cm oraz foto-pasków 5×15 cm podczas imprezy!

  Większość fotobudek oferowanych na rynku ma możliwość robienia jednego tylko formatu zdjęć – wydruków, podczas jednej imprezy. Nasze fotobudki cechuje natomiast możliwość wyboru wielu układów zdjęć przez klientów końcowych. Klienci dokonują wyboru układu za pomocą panelu dotykowego. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, wybór ten odbywa się w bardzo prosty sposób – wystarczy dotknąć odpowiedniego obrazka na ekranie dotykowym, aby otrzymać taki właśnie układ zdjęć. W zależności od wybranego układu, aparat wykonuje odpowiednią liczbę zdjęć. Wszystkim steruje oprogramowanie, które następnie rozmieszcza odpowiednio zdjęcia i je drukuje.

  Układy zdjęć z fotobudki

   

  fotobudka prezent ślubny

  Klient ma możliwość wyboru różnych układów podczas każdej sesji! Mało tego, oprogramowanie realizuje dwa formaty wydruków, które klienci mogą płynnie zmieniać. Są to formaty:

  • pocztówka – 10×15 cm
  • foto paski – 5×15 cm

   W przypadku wyboru przez klienta foto pasków, otrzyma je on z drukarki w gotowej, automatycznie rozciętej przez drukarkę formie, gotowe do wklejenia do księgi gości czy zabrania na pamiątkę.

  6. Tworzenie animacji GIF – GIF budka

  W naszym oprogramowaniu fotobudki wprowadzliśmy unikalną możliwość tworzenia animacji GIF podczas imprezy. Takie animacje wyświetlane są na ekranie dotykowym zaraz po ich utworzeniu i zapętlane w inteligentny sposób, tak aby nigdy nie „przestały się ruszać” :-). Po ich obejrzeniu mogą być przykładowo wysyłane na adresy e-mail uczestników imprezy.

  Dzięki unikalnemu algorytmowi płynność animacji jest bardzo duża i może być „regulowana” przez właściciela / administratora fotobudki. Również liczba klatek, opóźnienia między klatkami oraz częstotliwość pozyskiwania klatek z aparatu mogą być odpowiednio „dostrajane” wedle gustu i potrzeb.

   

  gif budka gifbudka

  7. Dwa tryby pracy – na czas i na przycisk!

  Nasza fotobudka – znów jako jedyna na rynku! – poszczycić się może dwoma trybami pracy:

  Fotobudka w trybie auto - na czasFotobudka w trybie gotowości
 • automatycznym na czas (odliczanie do zdjęcia)
 • na przycisk wyzwalający, przycisk gotowości
 • Tryb automatyczny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie gadżety do zdjęć znajdują się w bliskim sąsiedztwie fotobudki i możliwa jest szybka zmiana póz i gadżetów, które są w zasadzie nieodłącznym elementem zabawy z fotobudką.

   

  Tryb przycisku potwierdzania gotowości sprawdzi się wszędzie tam, gdzie np. z powodu małej ilości dostępnej przestrzeni stolik z gadżetami znajduje się w dalszej odległości od fotobudki. Często w takich sytuacjach trudno przewidzieć czas na zmianę gadżetów, po którym będzie wykonane kolejne ujęcie, co często skutkuje zdjęciami samego tła, bez żadnych osób, bądź też osób uciętych w połowie. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się przycisk gotowości. Automat nie wykona zdjęć dopóki fotografowane osoby nie będą ustawione przed urządzeniem i potwierdzą, że są gotowe.

  8. RETRO filtry kolorystyczne

  Dla wszystkich nostalgicznych użytkowników fotobudek, w których żyje tęsknota za przeszłością i wyjątkowym klimatem starych zdjęć, przygotowaliśmy również kilka wersji RETRO filtrów kolorystycznych.

  Oprócz standardowych, kolorowych zdjęć klienci mogą wybrać również zdjęcia z filtrami:

  • czarno – białe
  • sepia klasyczna (w odcieniach rudo-brązowych)
  • sepia I (w odcieniach niebieskości)
  • sepia II (w odcieniach zieleni)
  • sepia III (w odcieniach fioletu)
  • sepia IV (w odcieniach czerwonych)
  Filtry fotobudki

   

  1-kolor2-sepia
  3-sepia-zielen4-szarosci

   

  Oferujemy Państwu również dwa sposoby stosowania filtrów. Filtry mogą być stosowane:

  • w czasie rzeczywistym, podczas wykonywania zdjęć
  • jak również po wykonaniu zdjęć, przed samym drukowaniem

  9. Udostępnianie zdjęć – facebook i mail

  Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że produkowane przez nas fotobudki – a w zasadzie ich oprogramowanie – uzyskało oficjalną autoryzację portalu Facebook i otrzymało zielone światło dla publikowania bezpośrednio z fotobudki na ścianie Facebook’a! Nasze oprogramowanie – być może jako jedyne w Polsce, bo nic nie wiemy o innym polskim oprogramowaniu do fotobudki z facebook’iem – przeszło skomplikowaną procedurę autoryzacji przez Facebook.com. Zweryfikowane zostało działanie programu, przetwarzanie zdjęć, polityka prywatności i kilka innych aspektów. Wszystkie testy zakończyły się pomyślnie a Facebook przyznał nam oficjalną autoryzację na publikowanie treści bezpośrednio na ścianie użytkownika!*

  fotobudka z facebookiem

  fotobudka z facebookiem

  Dla Państwa wygody moduł facebook’a wyposażony został w specjalną, zintegrowaną klawiaturę ekranową. Klawiatura wyświetlana jest bezpośrednio pod oknem logowania do facebook’a. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zalogowanie się do portalu bez używania żadnej dodatkowej klawiatury, choć oczywiście wykorzystanie klawiatury dodatkowej także jest jak najbardziej możliwe. W polach użytkownik i hasło należy podać odpowiednie dane, kliknąć zaloguj i – o ile dane logowania są zgodne – wybrane zdjęcie ląduje na profilu użytkownika na portalu Facebook.com. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownicy mogą dzielić się zdjęciami z imprezy ze wszystkimi znajomymi od razu po zrobieniu zdjęć, bawiąc się jeszcze na imprezie!

   

  Mało tego, nasze oprogramowanie pozwala na dzielenie się zdjęciami na ścianach kilku użytkowników. Jedno zdjęcie może być udostępniane wiele razy, z wielu różnych kont. Kiedy na zdjęciu jest kilka osób i chcą one opublikować zdjęcie na swoich profilach, najpierw loguje się pierwsza osoba, potem druga, kolejna itd., aż na profilach facebook’owych wszystkich osób ze zdjęcia pojawi się fotka z fotobudki. Nasza fotobudka z facebookiem jest więc teraz jeszcze ciekawszym narzędziem do zabawy i dzielenia się radością ze znajomymi!

   


  Oczywiście rozumiemy także, że nie na każdej imprezie fotobudka z facebookiem będzie pożądana, a udostępnianie zdjęć na facebook’u wskazane. Wiemy, że czasami dla naszych klientów priorytety są inne i czasem bardzo ważna jest dyskrecja. Dlatego też oprogramowanie Foto-Budka.NET daje właścicielom i administratorom fotobudek oraz ich oprogramowania możliwość pełnej konfiguracji parametrów działania programu i funkcje udostępniania na facebook’u czy wysyłania na mail – podobnie jak większość innych funkcji programu – mogą być w dowolnym momencie wyłączane bądź włączane – w zależności od potrzeb danej imprezy czy eventu.

  10. Unikalne okleiny – projekty własne oraz projekty klientów


  Na życzenie fotobudkę możemy dla Państwa okleić dowolnie wybranym projektem. Możecie Państwo wybrać projekt z szerokiej gamy naszych autorskich projektów. Projekty te oczywiście możemy dopasować do Państwa potrzeb, np. dodając do nich logo Państwa firmy wraz z numerem kontaktowym czy adresem mailowym. Możecie Państwo również dostarczyć nam swój projekt, jeżeli chcecie stworzyć go samemu. W takim przypadku dostarczymy Państwu wszelkich niezbędnych informacji, aby taki projekt mógł powstać: wymiary poszczególnych modułów, layout, wymiary i położenie otworów przednich, bocznych itd. A wszystko po to, abyście Państwo mogli od samego początku cieszyć się fotobudką stworzoną specjalnie dla Was, z dopasowanym w 100% brandingiem do Waszej firmy.

  Fotobudka

  11. Dotacje unijne i z Urzędu Pracy

  dotacja fotobudka

  Pomagamy naszym klientom w uzyskiwaniu dotacji na własny biznes! Wielu naszych klientów skorzystało już z tej oferty. Pomagamy w wypełnianiu formularzy, podpowiadamy jak sporządzić biznes plany, podpowiadamy liczby, koszty itp. Korzystamy przy tym z wieloletniego doświadczenia, dlatego też możemy poszczycić się wysokim procentem skuteczności wśród naszych klientów, z których wielu finansowało zakup z funduszy unijnych oraz z funduszy lokalnych urzędów pracy!

  Starasz się o dofinansowanie prowadzonej czy też świeżo powstającej działalności gospodarczej? Skontaktuj się z nami, podpowiemy co i jak oraz pomożemy w wypełnianiu – niejednokrotnie bardzo zawiłych – wniosków.


  fotobudka dotacje

  12. Wygodne formy finansowania – leasing, raty, wynajem długoterminowy

  Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, jesteśmy elastyczni w kwestii finansowania inwestycji. Możliwe formy to leasing, raty, dotacje itp.

   

   

  go-leasinggrenke
  efllogokcienpayu_raty_rgb

  13. Niska cena zakupu = szybki zwrot z inwestycji (i to z nawiązką 🙂 )

  Oferujemy Państwu profesjonalną fotobudkę w cenie 13 300 zł brutto, co jest jedną z najniższych cen na rynku za fotobudkę w takim standardzie.

   

  Wystawiamy faktury VAT 23%. Przy zakupie na firmę mają Państwo prawo odliczenia VAT’u, co daje cenę netto urządzenia na poziomie 10 813 zł netto.

  Do tego urządzenie amortyzuje się obniżając comiesięczną podstawę opodatkowania!

   

  W całości zakup fotobudki nie jest więc wcale drogą inwestycją!

  Natomiast ceny za wynajem urządzenia na imprezy (wesela, imprezy firmowe, studniówki, akcje promocyjne i wiele innych) zależą od ilości godzin i wybranych pakietów, wahają się od 600 zł do nawet 1600 zł. Przy takich kwotach, inwestycja zwraca się bardzo szybko!

   

  Licząc szybko i bardzo ogólnie, przyjmując średnią cenę za wynajem fotobudki na imprezę na poziomie 1100 zł, inwestycja netto zwróci się w całości po zaledwie 10 (dziesięciu) imprezach!

  fotobudka zwrot z inwestycji

   

  Koszty eksploatacji i pracy urządzenia są bardzo niskie, a nasze oprogramowanie umożliwia sterowanie przepływem materiałów eksploatacyjnych drukarki na godzinę pracy urządzenia. W praktyce znaczy to, że mają Państwo możliwość ustawiania czasu trwania sesji zdjęciowej przy fotobudce, od liczby ujęć, przez czasy pomiędzy ujęciami, aż do czasu oczekiwania na wydruk. Średni czas trwania sesji zdjęciowej wynosi około półtorej minuty, tak więc w godzinę pracy urządzenia – przy maksymalnym obłożeniu – wydrukowane zostanie 40 wydruków, co przy koszcie 36 gr brutto za zdjęcie, daje nam kwotę 14,4 zł brutto. Za taką kwotę zostanie zużytych materiałów eksploatacyjnych drukarki – folii i papieru. Są to jedyne materiały eksploatacyjne!

   

  __________________________

  *Możliwość integrowania aplikacji Foto-Budka.NET z aplikacjami stron trzecich oraz korzystania z aplikacji stron trzecich, takich jak Facebook, Twitter, Instagram, jest uzależniona od każdej strony trzeciej, która dopuszcza do takich interakcji. Funkcje te są testowane przed ich wypuszczeniem w finalnej wersji produktu, ale mogą przestać działać lub zostać usunięte bez powiadomienia, jeśli dana strona trzecia nie zezwoli już na taką interakcję lub zmieni wymaganą metodę / protokół komunikacji.

   </

  __________________________
  Copyright© FotoBudka.NET.PL
  Wszystkie prawa zastrzeżone – All rights reserved
  Zabrania się kopiowania elementów szablonu, grafik, logotypów i opisów oferty.
  Kopiowanie całości lub jakichkolwiek elementów oferty oznacza naruszenie praw
  autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej
  Dz. U. 94 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 nr. 43 poz. 170.