Fotobudki a jakość zdjęć

Fotobudki a jakość zdjęć

 

Jakość zdjęć z fotobudki

 

Cześć z Państwa czytających treści na naszej stronie internetowej, na pewno zastanawia się nad jakością zdjęć robionych przez fotobudki. Część z Państwa na pewno zadaje sobie pytanie: jeżeli za aparatem nie stoi człowiek i sterowanie odbywa się za pomocą oprogramowania komputerowego, to czy możliwe jest uzyskanie zadowalającej jakości zdjęć? W kolejnych akapitach postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi na tak postawione pytanie.

W FotoBudka.NET.PL od początku działalności trzymamy się kilku ściśle nakreślonych zasad, co do których nie uznajemy żadnych kompromisów. Jedną z nich jest zasada utrzymania najwyższej jakości zdjęć. Nasza firma wywodzi się w prostej linii z tradycji fotograficznych, dlatego też kwestia jakości zdjęć jest sprawą kluczową i nie podlega dyskusji. Poza tym, na cóż zdadzą się wszystkie kolorowe gadżety, piękne tła i szerokie uśmiechy uczestników imprezy, jeżeli pamiątką z tego wszystkiego będzie jedynie ciemne, miernej jakości zdjęcie?

Cześć z Państwa na pewno widziała już jakieś przykładowe zdjęcia z fotobudek. Być może sami Państwo mieliście okazję robić sobie zdjęcia z fotobudki na weselu, festynie czy evencie firmowym. Dla wielu z Państwa na pewno jakość tych zdjęć pozostawiała – delikatnie mówiąc – wiele do życzenia… Wiemy o tym, też widzieliśmy takie zdjęcia.

Czy więc możliwe jest uzyskanie naprawdę ładnych zdjęć z fotobudki? Z naszej fotobudki jak najbardziej TAK. Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • W konstrukcji i konfiguracji mechanizmów pozyskiwania zdjęć opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w branży fotograficznej, stąd też nie zostawiamy nic przypadkowi.
  • Nasze doświadczenie w pracy z drukarkami termosublimacyjnymi sięga wielu lat wstecz. Wiemy jak z nimi „rozmawiać”, tak aby najwierniej odzwierciedlały naturalne kolory i szczegóły. Ilość zmarnowanych przez nas kartek papieru i folii można liczyć w tysiące, ale dzięki temu jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Doszliśmy do optymalnej konfiguracji, która w fotobudkach sprawdza się najlepiej.
  • Nasze oprogramowanie sterujące pracą fotobudki skonstruowane jest tak, aby adoptować się do zmieniających się warunków. Nie chodzi tylko o zmianę warunków z imprezy na imprezę, ale wręcz o zmianę warunków z ujęcia na ujęcie. W fotobudkach często wykonujemy szereg ujęć, czasami ktoś wbiegnie do zdjęcia w ostatniej chwili, czasami osoby fotografowane oddalą się lub przybliżą do obiektywu, czasami ktoś podskoczy itp. W naszych fotobudkach jesteśmy na to przygotowani i gwarantujemy świetne efekty nawet w takich warunkach.
  • W naszym oprogramowaniu staramy się wykorzystać 100% możliwości aparatu, zaczynając od mechanizmów auto-focusa, przez balans bieli, czułość, błysk lampy i inne parametry aparatu. Wszystkim zarządza nasze oprogramowanie.

W myśl zasady, iż „jeden obraz wart jest tysiąca słów” zapraszamy Państwa do oglądania galerii zdjęć z produkowanych przez nas fotobudek na naszym profilu facebookowym:

http://www.facebook.com/fotobudkowo

Przykład zdjęcia z naszej fotobudki