Fotobudka prezent

Fotobudka prezent

Fotobudka prezent ślubny

Sezon weselny w pełni, a Ty nie masz pomysłu na prezent ślubny? Założymy się, że każdy z Was, czytających ten artykuł, ma w tym sezonie przynajmniej jedno zaproszenie na wesele. I co dalej? Banalna koperta czy kolejny ekspres do kawy, mikser albo żelazko?

Powiedz twarde NIE rutynie weselnej, wyróżnij się wyjątkowym prezentem i spraw,  aby Państwo Młodzi wspominali Twój prezent przez lata. Jak to osiągnąć? Bardzo prosto – już dziś zarezerwuj i wynajmij naszą usługę:

Fotobudka prezent ślubny

Fotobudka utrwali Waszą zabawę i zatrzyma wyjątkowe chwile na długie lata. Zdjęcia z naszych fotobudek drukowane są w technologii termosublimacyjnej, co oznacza, że są odporne na promieniowanie UV oraz wilgoć. Zdjęcia są tak trwałe, jak ze studia fotograficznego i nie straszny im upływ czasu!

Dzięki indywidualnym personalizacjom zdjęć, Państwo Młodzi otrzymają wyjątkową pamiątkę, która za każdym razem po wyjęciu z szuflady przywoła ciepłe wspomnienia tej wyjątkowej dla nich chwili.

Jakby tego było mało, możemy także skonstruować dla Państwa wyjątkowy pokaz zdjęć na ekranie fotobudki, na przykład zdjęć Pary Młodej z okresu ich dzieciństwa, młodości czy narzeczeństwa. Wszystko co musicie zrobić, to dostarczyć nam wcześniej zdjęcia, a my już zajmiemy się resztą. Zapytacie pewnie jak to zrobić? Poprosić lub ukradkiem „wykraść” – jeżeli to ma być niespodzianka 😉 Jeżeli te dwie opcje nie wchodzą w grę, to najprościej „pozbierać” po znajomych. Wszyscy mamy przecież w zanadrzu jakieś fajne, mniej lub bardziej śmieszne, mniej lub bardziej straszne fotki ze wspólnych imprez. Taki pokaz na pewno zostanie w pamięci Młodych oraz gości na długo! Gwarantujemy, że taki pokaz mile zaskoczy Państwa Młodych.

W pakiecie „fotobudka prezent ślubny” otrzymacie Państwfotobudka prezent ślubnyo także wyjątkowy album na zdjęcia oraz wpisy gości, pendrive, płytę DVD lub kartę pamięci ze wszystkimi zdjęciami z imprezy, dostęp do galerii internetowej oraz masę śmiesznych gadżetów imprezowych, a pomoc naszych asystentów zagwarantuje komfort i ciągłość pracy maszyny na imprezie.