Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele

Nie wiesz jak uatrakcyjnić ślub i przyjęcie weselne? Szukasz oryginalnego pomysłu na niezapomniane przyjęcie? Nie wiesz jak zorganizować przyjęcie weselne inne niż wszystkie? Jeżeli na któreś z powyższych odpowiedziałeś / odpowiedziałaś TAK to jesteś pod dobrym adresem. Odpowiedź jest prosta:

Fotobudka na wesele

Wynajmij fotobudkę na przyjęcie! Tym samym zapewnisz sobie oraz swoim gościom kilka godzin świetnej zabawy z kolorowymi gadżetami. Zdjęcia z foto-maszyny będą dla Was niezapomnianą pamiątką na długie lata. Do tego przygotujemy – specjalnie dla Was – odpowiednie grafiki i personalizacje na zdjęcia, według Waszych wytycznych, na przykład z Waszymi imionami oraz datą ślubu. W ten oto sposób, za każdym razem kiedy ktokolwiek spojrzy na zdjęcia, przypomną one ten jedyny w swoim rodzaju, magiczny wieczór. Wasz wieczór. Gwarantujemy, że o Waszym weselu będzie się jeszcze dłuuugo mówiło…

A może nie macie pomysłu, jak podziękować swoim gościom za przybycie? Fotobudka może dostarczyć Wam idealnego rozwiązania. Wystarczy, że na koniec imprezy staniecie przed fotobudką, wykonacie 4 ujęcia na paskach kolejno trzymając w rękach tabliczki z następującymi napisami:Fotobudka na wesele - podziękowanie

DZIĘKUJEMY,

ŻE

BYLIŚCIE

Z NAMI!

lub jedno duże ujęcie z całym napisem (lub jakikolwiek inny wariant, jaki sobie wymyślicie).

Następnie my wydrukujemy Wasze podziękowanie np. 100 razy a Wy wręczycie je wszystkim swoim gościom. Tak, tak, nasza budka to potrafi! A wszystko to dzieje się na miejscu, podczas imprezy weselnej. Nie musicie czekać na zdjęcia z podziękowaniami lub przygotowywać ich wcześniej, najczęściej w innych okolicznościach i innych strojach. Dzięki temu, Wasze podziękowanie ma unikalny, niespotykany charakter, TU I TERAZ!

A więc? Nie zastanawiaj się dłużej i rezerwuj już dziś! Fotobudka na wesele to idealne rozwiązanie, a jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszamy Cię na prezentację urządzenia, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Więcej informacji i szczegółów technicznych w zakładce Wynajem.

Zapraszamy!

Foto-Budka.NET

Tel.: 660-588-488

Mail: fotobudka.net@gmail.com