Fotolustro Covid-19: przystosowane do rzeczywistości COVID-19 fotolustra i fotobudki

Fotolustro Covid-19: przystosowane do rzeczywistości COVID-19 fotolustra i fotobudki

Fotolustro covid-19 / Fotobudka covid-19

Szanowni Państwo,
w tej niecodziennej rzeczywistości, w której przyszło nam żyć oraz pracować, w warunkach globalnej walki z epidemią koronawirusa, pragniemy poinformować Państwa, iż w nowym 2021 roku wszystkie nasze urządzenia dostosowujemy do rzeczywistości fotolustro COVID-19, zapewniając Państwu bezdotykowe sterowanie urządzeniami (fotobudką, fotolustrem) za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest, aby tylko jedna osoba (animator, animatorka, właściciel fotobudki czy też manager) miała kontakt z pilotem i sterowała pracą urządzenia, natomiast osoby korzystające z urządzenia – użytkownicy końcowi – goście danego eventu – nie dotykają w ogóle fotobudki lub fotolustra. W ten sposób ograniczamy kontakt z urządzeniem oraz transmisję wirusa.

Mimo to, wszystkie nasze urządzenia są oczywiście nadal wyposażane w ekrany dotykowe, które teraz – w czasie trwania epidemii – zalecamy aby pozostawiać nie podłączone do komputera sterującego. Dzięki temu prostemu zabiegowi interakcja dotykowa z urządzeniem nie będzie możliwa, a urządzenie nie będzie „kusiło” gości imprezy do jego dotykania.

Natomiast jak tylko nastanie właściwy moment i wygaśnie lub skończy się całkowicie pandemia, będziecie Państwo mogli podłączyć swoje nakładki dotykowe do komputera i korzystać z urządzeń tak, jak miało to miejsce przed epidemią, czyli w wariancie samoobsługowym dla gości imprezy.

Gdyby jednak nastąpił niepożądany kontakt klienta, dotyk do powierzchni ekranu dotykowego, nasze urządzenia mogą być dezynfekowane płynem czyszczącym na bazie alkoholu. Czyszczenie należy wykonać oczywiście po odłączeniu urządzenia (bądź danego podzespołu np. lustra dotykowego) od zasilania, zdezynfekować a następnie wytrzeć suchą ścierką lub ręcznikiem papierowym powierzchnię do sucha.

Piszemy o tym również dlatego, aby mieli Państwo świadomość, iż decydując się na zakup urządzenia u nas, zyskują Państwo również możliwość reklamowania swojego produktu – fotobudki czy fotolustra – w czasie epidemii jako urządzenia, które jest przystosowane do obecnych warunków. Uważamy, że jest to bardzo istotna informacja w sensie marketingowym.

W tej chwili nasi klienci częściej decydują się na dostawę zamówionego urządzenia przez firmę kurierską, ze zrozumiałych oczywiście względów. Urządzenia wysyłane są na paletach, dzięki tej metodzie wysyłki praktycznie do zera zredukowane zostały przypadki uszkodzeń w transporcie. Wszystkie przesyłki ubezpieczane są dodatkowo na pełną ich wartość. Wszelkie szkolenia z obsługi urządzeń odbywają się w trybie on-line lub – jeśli klient wyrazi takie życzenie – w naszej siedzibie, oczywiście z zachowaniem wszelkich obowiązujących przepisów sanitarnych. Używamy maseczek, płynów do dezynfekcji i zachowujemy odpowiedni dystans!