Najlepsza FotoBudka.NET.PL – I miejsce w ogólnopolskim plebiscycie fotograficznym Orły Fotografii w roku 2018!

Najlepsza FotoBudka.NET.PL – I miejsce w ogólnopolskim plebiscycie fotograficznym Orły Fotografii w roku 2018!

Najlepsza FotoBudka.NET.PL – „Wybór Klientów” w ogólnopolskim plebiscycie „Orły Fotografii” w roku 2018!

Dziś mamy olbrzymią przyjemność, wręcz zaszczyt podzielić się z Państwem wyjątkowo radosną nowiną! Nasza firma zajęła I miejsce w ogólnopolskim plebiscycie fotograficznym „Orły Fotografii 2018″, w kategorii dla nas najważniejszej, a mianowicie „Wybór Klientów” – najlepsza FotoBudka.NET.PL.

Najlepsza FotoBudka.NET.PL I miejsce nagroda orły fotografii

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim naszym klientom za okazane zaufanie i wybór naszych produktów! Jest nam niezmiernie miło stale być z Państwem od początku istnienia naszej firmy, od roku 2014, czyli w chwili powstawania tego artykułu już od niemal 5 – ciu lat i otrzymać tak wielkie wyróżnienie.

Ze swojej strony obiecujemy dotrzymać wszelkich starań, aby co najmniej utrzymać, czy nawet podnosić poziom naszych produktów: fotobudek oraz fotoluster, ich oprogramowania, poziom obsługi klienta oraz – co również jest dla Państwa, kupujących nasze produkty bardzo ważne (jeśli nie najważniejsze) – poziom Pomocy Technicznej i Wsparcia Technicznego, świadczonych tuż po zakupie, w pierwszych dniach pracy z naszymi urządzeniami, wtedy kiedy najbardziej Państwo potrzebujecie wsparcia.  Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwu dziękujemy!!!