GifBudka

GifBudka

GifBudka, czy też budka z gifami to temat przewodni niniejszego artykułu. W artykule postaramy się odpowiedzieć na pytania czym jest GifBudka, do czego służy, co możemy dzięki niej osiągnąć itp.

GifBudka – animacje GIF ze zdjęć z fotobudki

GifBudka jest to specjalna funkcjonalność fotobudki, pozwalająca na tworzenie krótkich, śmiesznych animacji. Animacje te następnie są wyświetlane na ekranie a uczestnicy zabawy mogą np. wysłać je sobie na maila. Animacje te zapisywane są na dysku komputera sterującego pracą urządzenia, więc mogą zostać również publikowane za pomocą mediów społecznościowych czy w specjalnych gif-galeriach na stronach internetowych.

Takie animacje wyświetlane są na ekranie dotykowym urządzenia zaraz po ich utworzeniu i zapętlane w inteligentny sposób, tak aby nigdy nie „przestały się ruszać” :-). Animacje z gifbudki zapętlane są w nieskończoność, dzięki temu nasza animacja nigdy nie zatrzymuje się.

Czym zatem GifBudka różni się od FotoBudki? Otóż w sensie sprzętu możemy odpowiedzieć krótko – NICZYM. Sprzęt który jest w środku produkowanych przez nas urządzeń, prezentowanych na stronie z ofertą:

www.fotobudka.net.pl/fotobudka

jest dokładnie taki sam dla urządzenia typu FotoBudka  oraz GifBudka. W kontekście sprzętu są to więc w zasadzie te same urządzenia. Różnica jest jednak w oprogramowaniu. O ile sprzęt pozwala na realizację zadań FotoBudki oraz GifBudki – głownie mamy tu na myśli aparat – to oprogramowanie musi wspierać te funkcje i pozwalać na realizację zadań GifBudki, tworzyć i zapętlać animacje, odtwarzać animacje, wysyłać je na maile itp. Oferowane przez nas urządzenia są więc FotoBudkami oraz GifBudkami W JEDNYM, gdyż każde sprzedawane przez nas urządzenie wyposażone jest w najnowszą wersję oprogramowania, pozwalającą na realizowanie animacji imprezowych czyli – popularnie zwanych – „gifów”. Oczywiście oprogramowanie wspiera także wszystkie zadania FotoBudki.

Dzięki unikalnemu algorytmowi płynność animacji jest bardzo duża i może być „regulowana” przez właściciela / administratora fotobudki. Również liczba klatek, opóźnienia między klatkami oraz częstotliwość pozyskiwania klatek z aparatu mogą być odpowiednio „dostrajane” wedle gustu i potrzeb.

Natomiast naszych klientów, którzy zakupili urządzenia typu FotoBudka wiele lat temu, kiedy oprogramowanie nie było jeszcze wyposażone w funkcję GifBudki zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji.

UWAGA!!! Aby zobaczyć wybraną ruchomą animację, należy kliknąć na któryś z poniższych obrazków:

gifbudka gifbudkagifbudka gifbudka gifbudka