„Budka Selfie” czyli fotobudka jako „Selfie Box”

„Budka Selfie” czyli fotobudka jako „Selfie Box”

Czym jest budka selfie?

W dzisiejszych czasach coraz bardziej modne staje się wykonywanie zdjęć typu „selfie”, czyli autoportretów z własnej ręki. Słowo „selfie” już w zeszłym roku trafiło do oficjalnego słownika brytyjskiego. Dzisiejsza młodzież w wieku szkolnym (w zdecydowanej większości) przynajmniej raz dziennie robi sobie „selfie” czyli „zdjęcie z rąsi”. Nawet największe gwiazdy ekranów robią sobie zdjęcia „selfie”. Chociażby na zeszłorocznej gali wręczenia Oscarów, gdzie świat obiegło zdjęcie „z rąsi” zrobione przez jednego z aktorów na scenie.

Fotobudka to nic innego jak takie właśnie „magiczne pudełko – budka selfie”, wykonujące – jak za dotknięciem magicznej różdżki – nasze autoportrety.

Budka selfie

W czym tkwi jej siła? Czym różni się od tradycyjnej fotografii? Po pierwsze tym, iż za aparatem budki selfie nie stoi żadna żywa istota. Działanie aparatu kontrolowane jest przez program komputerowy. Znika więc naturalna bariera wstydu i zażenowania (oczywiście u tych, którzy ją mają) podczas pozowania do zdjęć. Budka selfie pozwala więc w pełni zrelaksować się osobom stojącym przed obiektywem aparatu, co sprzyja wykonywaniu naturalnych, śmiesznych, spontanicznych fotek, często z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów imprezowych typu maski, peruki, okulary, czapki, kapelusze, opaski, przykładane na patyczkach wąsy, usta, krawaty, nakrycia głowy i inne.

Przykładowe zdjęcie z urządzenia typu budka selfie.Po drugie, foto-budka nie zastępuje tradycyjnej fotografii reportażowej, nie pójdzie zamiast fotografa do kościoła i nie zrobi zdjęć podczas ślubu. Fotobudka stanowi raczej rozszerzenie oferty fotograficznej o automat robiący śmieszne zdjęcia. Automat ten sprawdzi się na każdej imprezie (no może oprócz stypy) od wesel, urodzin, imienin, studniówek, imprez Sylwestrowych, bali karnawałowych, kinder bali, imprez firmowych, komunii, wieczorów kawalerskich, wieczorów panieńskich, festynów, eventów firmowych, wyjazdów integracyjnych, imprez plenerowych i co kto sobie jeszcze innego zamarzy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas urządzeń typu fotobudka:

https://www.fotobudka.net.pl/fotobudka/

oraz do kontaktu poprzez formularz kontaktowy:

https://www.fotobudka.net.pl/wsparcie/kontakt/

lub bezpośrednio:

www.FotoBudka.NET.PL

Tel.: 660-588-488

Mail.: fotobudka.net@gmail.com