Nowy rok i nowy produkt: fotobudka MINI

Nowy rok i nowy produkt: fotobudka MINI

Fotobudka MINI – Nowy Rok i nowy produkt! Fotobudka MINI dołączyła do rodziny naszych produktów!

Nowy, okrągły rok 2020 witamy włączając do rodziny naszych produktów mobilną, małą i lekką konstrukcję: fotobudkę MINI.

Fotobudka mini

Konstrukcja ta powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Wsłuchując się w Państwa głos, postanowiliśmy stworzyć ultra lekkie, kompaktowe rozwiązanie. Niewątpliwie największą zaletą oraz cechą, która wyróżnia fotobudkę mini na tle innych produktów jest fakt, że została ona osadzona na regulowanym statywie, umożliwiającym jej optymalne ustawienie pod kątem wysokości aparatu. Fotobudka MINI nada się zatem idealnie na wszelkie imprezy zarówno dziecięce, jak i dla dorosłych!

fotobudka mini

Do kolejnych zalet fotobudki MINI zaliczyć należy na pewno:

  • szybkość montażu i gotowości do działania
  • lekka konstrukcja
  • dziecinnie prosty interfejs użytkownika
  • łatwa w transporcie

  Fotobudka MINI to idealne rozwiązanie do sal zabaw dla dzieci, szkół czy przedszkoli, idealna wszędzie tam, gdzie są dzieci.

  W proponowanym rozwiązaniu drukarka znajduje się na zewnątrz fotobudki i może być połączona z nią kablem lub bezprzewodowo – przez WiFi. Rozwiązanie takie sprawi, że przy fotobudce nie będzie zatorów i osób czekających na odbiór zdjęć. Drukarka może zostać ustawiona w zupełnie innym miejscu, na przykład przy wyjściu z pomieszczenia, gdzie robione są zdjęcia, lub na stoliku obok księgi gości! Dzięki temu goście nie będą mieć wątpliwości, co należy zrobić z jednym ze zdjęć 🙂

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również dedykowane pokrowce do fotobudki MINI oraz całego jej osprzętu technicznego (statyw, drukarka, aparat).

  Kliknij w TEN LINK, aby dowiedzieć się więcej na temat fotobudki mini.