FotoBudka.NET.PL na targach Film Video Foto 2018 w Łodzi – relacja

FotoBudka.NET.PL na targach Film  Video Foto 2018 w Łodzi – relacja

Fotobudka targi ŁódźOstatnio na naszej stronie internetowej nowe posty nie pojawiały się zbyt często. To wszystko dlatego, że mieliśmy pełne ręce roboty i zero wolnego czasu, na napisanie choćby krótkiego posta. Jedną ze spraw, która nas tak mocno absorbowała był udział naszej firmy w międzynarodowych targach Film Video Foto w Łodzi, na których mieliśmy olbrzymią przyjemność prezentować nasze produkty oraz rozmawiać z Państwem. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

FotoBudka.NET.PL na międzynarodowych targach Film Video Foto w Łodzi

W charakterze wystawcy na targach byliśmy po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że nie ostatni – tym bardziej, że na targach udało nam się pozyskać wielu klientów oraz rozszerzyć międzynarodowe kontakty, a przede wszystkim zaprezentować licznie zgromadzonym zwiedzającym nasze nowe produkty. Wśród nich wyróżnić należy:

  • fotobudka PHB_Mobile – nasz flagowy produkt, mobilna, modułowa fotobudka klasyczna
  • fotobudka PHB_Mini – regulowana wysokość fotobudki, idealna wszędzie tam gdzie są dzieci, fotobudka do szkół i przedszkoli, do sal zabaw itp. Ze względu na regulowaną wysokość sprawdzi się również dla dorosłych, a kompaktowe wymiary i lekka waga, ułatwią moFotobudka targi Łódźntaż i ustawienie urządzenia na miejscu zabawy.
  • fotobudka PHB_Mirror – czyli magiczne lustro selfie mirror, z lektorem, polskimi animacjami wykonanymi przez naszego grafika oraz możliwością podpisywania zdjęć przed wydrukiem
  • fotobudka PHB_Oval – owalny, designerski, owoczensny kształt fotobudki, kojarzący się z prestiżem i elegancją, konstrukcja raczej stacjonarna, fotobudka idealna do salonów piękności, salonów makijażu i paznokci, fotobudka do butików, salonów mody itp.
  • fotobudka PHB_Hybrid  – miks rozwiązań fotobudki klasycznej oraz mini – ta fotobudka może być jednym i drugim
  • automatycznie nadmuchiwane fotokabiny czy też namioty z regulacją barwy podświetlenia LED (kolory stałe bądź zmieniające się programy, sterowanie za pomocą dołączonego pilota)

Zapraszamy Państwa do obejrzenia kilku zdjęć i ulotek z tego wydarzenia, a po szerszą relację – również filmową – zapraszamy na nasz profil facebook’owy i instagram’owy pod adresem:

www.facebook.com/fotobudkowo

www.instagram.com/fotobudka.net.pl