Fotobudka sprzedaż

Fotobudka sprzedaż

Fotobudka sprzedaż

Szanowni Państwo! Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją oraz sprzedażą urządzeń typu fotobudka. Termin fotobudka jest w naszym społeczeństwie dosyć „świeży”, nie wszyscy od razu wiedzą w czym rzecz, dlatego też pozwolimy sobie w tym miejscu na kilka słów wyjaśnienia. Jako określenia fotobudki funkcjonują także terminy: maszyna do zdjęć, foto maszyna, foto kabina, automat do zdjęć, maszyna do robienia zdjęć, fotoautomat, selfiebudka, budka selfie itp. W skrócie mówiąc, jest więc to maszyna fotografująca i drukująca zdjęcia na miejscu, w czasie kilkunastu sekund. Porównać można ją do dużego Polaroida czyli aparatu, który okres swojej świetności przeżywał w latach 90′ i 00′.

Fotobudka jako duży polaroid sprzedaż Fotobudka sprzedaż

Polaroid był aparatem, który pozwalał na niemal natychmiastowe wywoływanie zdjęć. Niestety dla firmy Polaroid, koszty materiałów eksploatacyjnych oraz wejście na rynek fotografii cyfrowej doprowadziły do wstrzymania produkcji.

Fotobudka sprzedaż

Choć Polaroid okres swojej świetności ma już za sobą, to fotobudka w 21 wieku robi coraz  większą karierę i szumnie zdobywa coraz szersze rynki, jako atrakcja na wszelkiego typu imprezach, od urodzin, przez imprezy firmowe i wesela, aż do festynów, festiwali, koncertów itp.

Nasze fotobudki produkowane są przez nas w oparciu o najnowsze zdobycze techniki w dziedzinie fotografii cyfrowej oraz druku cyfrowego w technologii termosublimacyjnej. Do pozyskiwania zdjęć wykorzystujemy lustrzanki cyfrowe firmy Canon. Zdjęcia z produkowanych przez nas foto-budek drukowane są w technologii termosublimacyjnej na drukarkach wysokiej klasy (światowy potentat w tej dziedzinie, firma DNP), co zapewnia odbitkom bardzo wysoką jakość oraz trwałość. Zdjęcia nie wyblakną – jak to jest w przypadku druku atramentowego – nawet po wielu latach. Wydruki są trwałe jak ze studia fotograficznego. Zdjęcia z naszych fotobudek nie wyblakną nawet pod wpływem działania promieni UV np. pod szybą samochodu i nie rozmyją się pod wpływem wilgoci. Szczegółową specyfikację techniczną produkowanych przez nas fotobudek znajdą Państwo pod tym linkiem:

http://www.fotobudka.net.pl/fotobudka/

 

DSC_1546  fotobudka biała i czarnasoft3

Więcej informacji na temat budowy, oprogramowania i możliwości oferowanych przez nas fotobudek możecie Państwo znaleźć na naszych stronach, m.in. pod następującymi linkami:

http://www.fotobudka.net.pl/57/fotobudka/

http://www.fotobudka.net.pl/mozliwosci-fotobudki/

Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na dopracowanie wszystkich detali tak, aby uzyskiwać jak najwyższą jakość końcowego produktu, czyli zdjęć. Na temat jakości zdjęć naszych fotobudek piszemy w tym artykule:

http://www.fotobudka.net.pl/448/jakosc-zdjec-z-fotobudki/

Jakość zdjęć z produkowanych przez nas urządzeń możecie Państwo sami oceniać na naszym foto blogu, który prowadzimy na naszym fan page’u na facebook’u:

https://www.facebook.com/fotobudkowo/

Fotobudka sprzedaż i inne formy współpracy

Poza sprzedażą fotobudek, zajmujemy się również innymi formami współpracy, m.in. dzierżawą oraz wynajmem długoterminowym fotobudek, o czym więcej przeczytać można w odrębnym artykule.