Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele

Sezon na fotobudkę, czyli fotobudka na wesele

No i stało się, w końcu przyszła do nas upragniona wiosna. W roku bieżącym pierwszy dzień wiosny przypadł w Wielkim Tygodniu, który świętami Wielkiej Nocy kończy okres Wielkiego Postu i tym samym otwiera szczyt sezonu na fotobudkę. Choć sezon na fotobudkę trwa w zasadzie okrągły rok, bo przecież mamy imprezy sylwestrowe, studniówki, imprezy firmowe,  jednakowoż jeżeli chodzi o same wesela, to nie ma co ukrywać, że w okresie Wielkiego Postu jest ich relatywnie mniej.

W roku 2016 karnawał trwał wyjątkowo krótko, wcześnie więc przypadają święta Wielkanocne, a tym samym sezon na fotobudkę zaczyna się bardzo wcześnie i trwać będzie dosyć długo. Pierwsze wesela – mowa o hucznych imprezach – zaczynają się już w Niedzielę Wielkanocną.

Fotobudka na wesele

Dlatego też już dziś zapraszamy Państwa do współpracy. Planujecie wesele w roku 2016? Szukacie wyjątkowej atrakcji? A może chcecie sprawić wyjątkowy prezent ślubny wyjątkowej parze? Już dziś skorzystajcie z oferty wynajmu naszych fotobudek. Powołując się na ten artykuł, dokonując rezerwacji do końca kwietnia br. otrzymacie Państwo korzystne rabaty w ramach akcji 2016 First Minute.

W ramach pakietu ślubnego możecie otrzymać Państwo dodatkowo księgę gości do wpisywania życzeń oraz wklejania zdjęć, dostęp do galerii internetowej ze wszystkimi zdjęciami, tła do wyboru, pendrive lub kartę pamięci ze wszystkimi zdjęciami. Nasza fotobudka na wesele przyjedzie z masą gadżetów imprezowych oraz dwiema osobami do pomocy przy urządzeniu. Wasze zdjęcia z fotobudki będą oczywiście odpowiednio spersonalizowane, np. Waszymi imionami, datą ślubu czy obrączkami – generalnie cokolwiek Państwo sobie wymyślicie. Wydruki z fotobudki Wy i Wasi goście otrzymacie już po kilkunastu sekundach.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować wyjątkowy pokaz slajdów np. z Waszej młodości i okresu narzeczeństwa na ekranie fotobudki. Każdy gość korzystający z naszej fotobudki zobaczy więc także Wasze – i wybrane przez Was do tego pokazu – zdjęcia.

Nasza fotobudka jest w stanie również „wyprodukować” wyjątkowe podziękowanie dla gości z Waszymi zdjęciami. Wystarczy tylko przygotować tabliczki z odpowiednimi napisami, zrobić serię zdjęć z fotobudki, a my wydrukujemy je dla Was np. w 100 egzemplarzach, tak aby każdy gość otrzymał od Was niezwykłą pamiątkę.

Podsumowując, fotobudka na wesele to świetny pomysł na urozmaicenie każdego przyjęcia weselnego.