FotoBudka.NET.PL życzy Wszystkiego Dobrego w NOWYM ROKU! Podsumowanie roku 2016.

FotoBudka.NET.PL życzy Wszystkiego Dobrego w NOWYM ROKU! Podsumowanie roku 2016.

Fotobudka.NET.PL w 2016 roku!

Koniec roku to zawsze czas podsumowań i rozliczeń. Miniony rok 2016 był dla Fotobudka.NET.PL bardzo dobry i obfitował w wiele sukcesów. Na łamach niniejszego artykułu pozwolimy sobie wspomnieć o kilku z nich.

FotoBudka.NET.PL składa Państwu najlepsze życzenia noworoczne! Samych sukcesów!

W minionym roku 2016 Wrocław mianowany został Europejską Stolicą Kultury. Na ten okres do Wrocławia przeniosło się wiele inicjatyw kulturalnych. Odbywało się wiele spektakli, koncertów, przedstawień.

Oficjalny Infopunkt Europejskiej Stolicy Kultury, mieszczący się we Wrocławiu, zlecił nam przygotowanie specjalnego, „skrojonego na miarę” wielojęzycznego oprogramowania dla multimedialnej fotobudki – w ramach promocji kulturalnej miasta Wrocławia. Dzięki tej współpracy, jedną z atrakcji turystycznych miasta jako Europejskiej Stolicy Kultury była – i jest nadal – fotobudka, działająca na naszym autorskim oprogramowaniu.

fotobudka oprogramowanie fotobudka oprogramowanie

Rok 2016 przyniósł również certyfikaty CE dla całej linii produkcyjnej naszych fotobudek. Wszystkie nasze produkty otrzymały prawo do posługiwania się oznaczeniem CE będącym potwierdzeniem, iż każda fotobudka spełnia wszystkie wymogi prawne i może być dopuszczona do sprzedaży i użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Oznaczenie CE zostało nadane naszym produktom przez niezależną jednostkę notyfikującą, a fotobudki sprawdzone zostały wnikliwie pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego, przeciwpożarowego, BHP, ryzyka porażenia prądem i innych czynników.

W roku 2016 wydana została najnowsza wersja naszego autorskiego oprogramowania sterującego pracą fotobudki. Nowe oprogramowanie w wersji 2.3. wprowadza wiele usprawnień i nowych funkcji! Najważniejsze z nich to:

  • możliwość tworzenia ANIMOWANYCH GIF’ów, GIF budka
  • moduł SOCIAL MEDIA – wysyłanie zdjęć na maila i publikowanie bezpośrednio na portalu FACEBOOK.COM
  • moduł LIMITER – możliwość automatycznego ograniczenia czasu pracy fotobudki lub wprowadzenia maksymalnej liczby wydruków – po upływie określonego czasu lub osiągnięciu określonego progu wydrukowanych odbitek urządzenie wyświetli stosowny komunikat i wyłączy możliwość robienia zdjęć

O nowych funkcjach więcej szczegółowych informacji zamieścimy w kolejnym artykule, który ukaże się na stronie już wkrótce.

I na koniec najważniejsze… Rok 2016 przyniósł nam kolejnych zadowolonych klientów. Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo naszą firmę. Życzymy Państwu samych sukcesów w nowym 2017 roku!

FotoBudka.NET.PL